Зеленський звільнив Бухарєва з посади першого заступника голови СБУ і призначив – Нескоромного

Президент України Володимир Зеленський указом від 8 листопада звільнив Владислава Бухарєва з посади першого заступника голови Служби безпеки України, начальника Головного управління із боротьби з корупцією та організованою злочинністю, повідомляє у п’ятницю офіс глави держави.

«Призначити Нескоромного Дмитра Анатолійовича першим заступником голови Служби безпеки України – начальником Головного управління по боротьбі з корупцією та організованою злочинністю Центрального управління Служби безпеки України», – йдеться в іншому указі Зеленського.

Повідомляється, що Нескоромний звільнений із посади просто заступника голови СБУ.

Також сьогоднішнім числом датовані ще кілька указів, що стосуються кадрових перестановок в спецслужбі, – звільнення Анатолія Дублика та Вадима Пояркова з посад заступників голови СБУ, і призначення на цю посаду Володимира Горбенка.

7 листопада Володимир Зеленський теж ухвалив кілька кадрових рішень щодо керівництва СБУ, зокрема звільнив Богдана Тиводара з посади начальника Головного слідчого управління СБУ, та призначив керівників шести обласних управлінь і керівника управління СБУ в АРК.

 

Article by VidUa

українські новини

your ad hereкоментарі: