Розгляд апеляції захисту фігурантки «справи Шеремета» перенесли

Київський апеляційний суд переніс розгляд апеляції сторони захисту однієї із підозрюваних у справі про вбивство журналіста Павла Шеремета Юлії Кузьменко.

Як передає кореспондент Радіо Свобода, заплановане на 10:30 у п’ятницю засідання перенесли через те, що суддя не встиг ознайомитися із матеріалами справи та не p`явилися прокурори. 

Апеляцію на обрання запобіжного заходу Юлії Кузьменко розглядатимуть 24 грудня. 

Адвокат та група підтримки Кузьменко заблокували залу судових засідань, вони відмовилися випускати із зали саму Юлію Кузьменко, стверджуючи, що залишатимуться там доти, доки не почнеться розгляд справи. 

Журналіст «Української правди» Павло Шеремет загинув 20 липня 2016 року внаслідок вибуху автомобіля в центрі Києва.

12 грудня міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков написав, що поліція затримала й оголошує підозру фігурантам провадження про вбивство Шеремета в липні 2016 року.

Згодом заступник голови Національної поліції – начальник кримінальної поліції Євген Коваль назвав серед підозрюваних сержанта Сил спеціальних операцій Андрія Антоненка, військового медика Яну Дугарь, волонтера Юлію Кузьменко та ветеранів збройного конфлікту на Донбасі Інну і Владислава Грищенків.

14 грудня суд взяв під варту без можливості внесення застави Андрія Riffmaster Антоненка. Його заарештовано на два місяці – до 8 лютого 2020 року. Аналогічний запобіжний захід обрано і для Юлії Кузьменко.

За даними МВС, подружжя Грищенків підозрювані в іншому провадженні, але «представляють оперативний інтерес для слідства у справі Шеремета».

Article by VidUa

українські новини             

your ad hereкоментарі: