Голова Харківської ОДА: за попередніми даними, пілот повідомляв про відмову лівого двигуна

За попередніми даними, пілот літака «Ан-26» повідомляв про відмову лівого двигуна перед авіакатастрофою на Харківщині, повідомив голова Харківської обласної державної адміністрації Олексій Кучер на брифінгу.

«Було повідомлення від пілота про те, що відмовив лівий мотор… Але в навчаннях спеціально відключають один з моторів, щоб орієнтуватися… Для досвідченого льотчика це не критична ситуація. Що сталося потім – також незрозуміло, буде встановлювати слідство», – заявив Кучер.

Він додав, що на борту були курсанти третього та четвертого курсу. За його словами, ті, хто вижив, вистрибнули з літака.

Міністерство внутрішніх справ повідомляло, що літак Повітряних сил ЗСУ «Ан-26» впав біля Чугуєва Харківської області близько 20:50 25 вересня у двох кілометрах від військового аеродрому. У Збройних силах заявляли, що літак заходив на посадку.

Секретар Ради національної безпеки та оборони Олексій Данілов розповів, що політ був навчально-тренувальним.

За даними рятувальників, на борту перебували сім офіцерів та 21 курсант Харківського університету Повітряних сил ЗС України. Водночас у поліції кажуть, що на борту було 23 людини.

У ДСНС стверджують, що внаслідок авіакатастрофи 22 людини загинули, двоє отримали травми, пошуки ще чотирьох осіб тривають.

Рятувальники повідомляли, що ліквідували пожежу приблизно за годину.

Article by VidUa

українські новини

your ad hereкоментарі: