Російського опозиціонера Навального закидали сардельками в аеропорту «Домодєдово»

В аеропорту «Домодєдово» столиці Росії Москви невідомі закидали сардельками російського опозиціонера Олексія Навального. У своєму блозі він написав, що це сталося 6 вересня на виході із зони огляду, а поліцейські стояли поруч «і посміхалися».

За словами опозиціонера, нападників було троє, вони зникли.

Навальний уточнив, що повернувся в Москву зі Страсбурга, де проходив брифінг перед засіданням про те, як Росія не виконує рішення ЄСПЛ.

На Олексія Навального неодноразово здійснювали напади, в яких він звинувачує прокремлівських активістів. Так, у квітні його облили зеленкою біля входу в будівлю, де розташований офіс його Фонду боротьби з корупцією. В результаті опозиціонер отримав опік ока.

Розслідування цього нападу було призупинено – слідчі заявили, що не змогли виявити винних. Прихильники Навального наполягають, що на нього напали члени руху SERB.

Раніше сьогодні правозахисна організація Human Rights Watch у новій доповіді заявила, що влада Росії систематично втручається в політичну кампанію опозиціонера Олексія Навального, який планує брати участь у виборах президента в 2018 році.

Правозахисники закликали владу Росії припинити втручання в діяльність опозиціонерів і розслідувати напади на них.

Навальний оголосив про плани брати участь в президентських виборах у Росії в грудні минулого року.

Представники влади Росії заявляють, що Навальний не може балотуватися через непогашену судимість. Правозахисники зазначили, що кримінальний процес над Навальним був політизованим.

Article by VidUa

українські новини             

your ad hereкоментарі: